Novinky

06 ZÁŘ

FOR ARCH 2017

Další ročník mezinárodního festivalu For Arch je tady a my na něm samozřejmě nemůžeme chybět.

Přijďte nás navštívit na náš stánek č. 1E26 v hale č. 1.

Budeme se na Vás těšit!!!

Váš tým Replast 🙂

17 ČEV

Lucii Bílou naše desky na Točníku doslova podržely

Zpěvačka Lucie Bílá řádila na festivalu na Točníku ve velmi zajímavé obuvi, ještě že byly na podlaze naše podlahové desky, které jsou protiskluzové i v nepříznívých podmínkách, a tak to mohla známá slavice jako správná rockerka bez obav rozbalit.

Foto: Michaela Feuereislová – www.super.cz

20 BŘE

VELETRH CONECO 2017

Bratislavský veletrh CONECO RACIOENERGIA 2017 již klepe na dveře. I letos nás můžete naleznout  v hale A1 na stánku č. 112.

Přijďte se na nás podívat.

Budeme se na Vás těšit.

Váš tým Replast 🙂

26 ŘÍJ

REPLAST SOUČÁSTÍ VÝSTAVY MÁ PLAST

Replast neboduje jen na poli ekonomickém, ale i uměleckém. Naše produkty se staly součástí  výstavy Má plast, představující tvorbu českých a zahraničních umělců a designérů, kteří se pohybují na hraně estetiky, aktivismu, kutilství nebo designové performance.

Naše podlahové desky naleznete na výstavě nejen v jejich klasické roli –  a to jako funkční podlahy, ale představí se vám i v roli stylových stolečků pro vystavovaná díla. A protože ctíme zásadu: “ kdo si hrají, nezlobí“, přispěli jsme i exponátem z naší dílny, a to nadrozměrnou kuličkovou dráhou vyrobenou z kabelových chrániček, se kterou si mohou hrát děti v dětském koutku.

Přijďte se i vy podívat na výstavu Má plast a dozvíte se zajímavé informace o recyklaci a možnostech jejího využítí.

Výstavu Má plast naleznete v areálu DEPO2015 v Plzni, a to až do 28. 2. 2017.

Více info na http://www.depo2015.cz/program-depo-ag14/ma-plast-a1029

 

05 ŘÍJ

TITUL VODAFONE ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2016 JE NÁŠ!!!

V každém kraji je udělován také titul Vodafone Odpovědná firma roku 2016. Cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. V Plzeňském kraji si tuto cenu odnesla společnost Replast produkt, která se zabývá výrobou produktů z kabelové izolace.

„Společnost je příkladem udržitelné firmy, která staví na udržitelném produktu. Zajímavá je cesta od firmy Recyklo, zaměřené na recyklaci, k další firmě Replast, která využívá kvalit recyklátu a vyrábí produkty s přidanou hodnotou. Podporu místní komunity firma přetavila ve spolupráci s vysokými školami a mladými architekty, zapojuje se do akcí v regionu, kde současně ukazuje možnosti využití výrobků z recyklovaných materiálů,“ zdůvodnila volbu Martina Lešová.

Vítězové krajského kola se stávají zároveň celorepublikovými finalisty. Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží Vodafone Firma roku 2016, Česká spořitelna Živnostník roku 2016 i Vodafone Odpovědná firma roku 2016 se uskuteční 7. prosince na pražském Žofíně.

Držte nám palce!!!

Celý článek naleznete na odkazu níže:

http://byznys.ihned.cz/c1-65464610-zmrzlinar-je-zivnostnikem-roku-na-plzensku-mezi-firmami-zvitezil-vyrobce-tepelnych-cerpadel

 

26 SRP

Přijďte nás navštívit na Zemi Živitelku

Veletrh Země Živitelka v Českých Budějovicích je v plném proudu. Přijďtě nás navšítit na náš stánek v pavilonu D.

Budeme se na Vás těšit.

Váš tým Replast

30 ČER

Dlouho očekávaný zátěžový rošt je tady!

Potřebujete zpevnit vjezd do garáže, příjezdové cesty, parkovací stání či jiné zatěžované plochy? Náš nový rošt je skvělým řešením.

Je vhodný nejen na zatravění, prosyp štěrkodrtí, kamínky, či prosívkou, ale i k odvodnění v kombinaci s klasickými zátěžovými deskami s kódy 102 a 103, s nimiž je kompatibilní.

Oproti konkurenčním výrobkům vyniká zátěžový rošt nosností, která dosahuje až 3,5 t/1 dm², a proto je vhodný i ke zpevnění terénu určeného pod těžkou techniku.

Pro zvýraznění parkovacích stání je možné využít LED panely, které dodají parkovišti lepší přehlednost a elegenci i po setmění.

 

 

11 KVĚ

FOR ARCH 2016

Chcete vidět naše produkty na vlastní oči? Potřebujete poradit? Přijeďte se podívat na náš výstavní stánek na veletrhu FOR ARCH.

Naši obchodní zástupci Vám rádi se vším poradí a představí Vám novinky letošního roku.

Tešíme se na vás 20. – 24. 9. 2016 v Praze v Letňanech.

Váš tým Replast 🙂

17 ÚNO

Letos opravdu neleníme:)

2. měsíc tohoto roku a máme pro vás další nový výrobek – tentokrát nový poklop (201) o průměru 402 mm.

Tento poklop je vhodný na jímky, šachty, kanalizační, drenážní, čerpací, vodoměrné a odvodňovací kanály, septiky, či zavlažovací systémy.

Nevíte, zda by byl tento výrobek vhodný i pro Vaše zařízení? Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Váš tým Replast 🙂

10 LED

Nový rok - nový výrobek! :)

Přejeme Vám šťastný nový rok 2016!!!

I letos Vás čeká mnoho novinek a první z nich je nový kabelový most úzký (236+237) s dvěma průchody o velikosti 40mm (výška) x 35mm (šířka), který slouží na ochranu kabelů, hadic či trubek.

Ať Vám dobře slouží.

Váš tým Replast 🙂

 

 

04 LIS

Replast - vítěz European Business Awards 2015/2016 v ČR

Dokázali jsme to!!! Zvítězili jsme v národním kole soutěže European Business Awards 2015/2016 v kategoriii Environmental & Corporate Sustainability. Na toto ocenění jsme patřičně hrdi a budeme dále bojovat s ostatními vítězi v daných kategorií jakými jsou např. Plzeňská teplárenská, a.s., Prague Airport či Škoda Transportation a.s. o celoevropské vítězství.

Jsme rádi, že můžeme v takovéto „společnosti“ významných českých firem zastupovat Českou republiku na mezinárdním obchodním poli.

Držte nám palce!!!

Váš tým Replast 🙂

 

14 ZÁŘ

Navštivte nás na veletrhu FOR ARCH 2015

Chcete vidět naživo novou oboustrannou desku, nebo se na něco zeptat našich kolegů? Neváhejte nás navštívit na veletrhu FOR ARCH, ktrý se koná od 15. – 19. 9. 2015. Náš výstavní stánek naleznete v hale č. 1 vždy od 10.00 – 17.00 hod.

Těšíme se na vás!!!

Váš tým Replast 🙂

01 ZÁŘ

První oboustranná podlahová deska je na světě!!

Dva designy povrchu, nespočet možností využití –  to je nová oboustranná interiérová deska, která se skrývá pod kódem 120. Můžete ji využít ve stájích, skladech, výrobních halách či na pořádání venkovních i vnitřních eventů.

 

01 DUB

Podlahová deska 109Z hvězdou veletrhu CONECO!!!

Naše podlahová deska 109Z (interiérová malá zesílená) si odvezla ze stavebního veletrhu CONECO v Bratislavě to nejvyšší ocenění v podobě Zlaté plakety CONECO 2015.

Jsme rádi, že její kvality, účelovost, funkčnost a ekologickou hodnotu ocenili i „naši slovenští bratři“.

Gratulujeme a jsme právem hrdi.

Tým Replast 🙂

16 BŘE

Veletrh CONECO v Bratislavě se blíží!!!

Stavební Veletrh CONECO již pomalu „klepe na dveře“, přijďte nás navštívit do haly A1.

Budeme se na Vás těšit!!!

Váš tým Replast 🙂