Novinky

TITUL VODAFONE ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2016 JE NÁŠ!!!

V každém kraji je udělován také titul Vodafone Odpovědná firma roku 2016. Cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. V Plzeňském kraji si tuto cenu odnesla společnost Replast produkt, která se zabývá výrobou produktů z kabelové izolace.

„Společnost je příkladem udržitelné firmy, která staví na udržitelném produktu. Zajímavá je cesta od firmy Recyklo, zaměřené na recyklaci, k další firmě Replast, která využívá kvalit recyklátu a vyrábí produkty s přidanou hodnotou. Podporu místní komunity firma přetavila ve spolupráci s vysokými školami a mladými architekty, zapojuje se do akcí v regionu, kde současně ukazuje možnosti využití výrobků z recyklovaných materiálů,“ zdůvodnila volbu Martina Lešová.

Vítězové krajského kola se stávají zároveň celorepublikovými finalisty. Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží Vodafone Firma roku 2016, Česká spořitelna Živnostník roku 2016 i Vodafone Odpovědná firma roku 2016 se uskuteční 7. prosince na pražském Žofíně.

Držte nám palce!!!

Celý článek naleznete na odkazu níže:

http://byznys.ihned.cz/c1-65464610-zmrzlinar-je-zivnostnikem-roku-na-plzensku-mezi-firmami-zvitezil-vyrobce-tepelnych-cerpadel

 

Zpět na novinky

Kontaktujte nás

Napište nám mail nebo nám zavolejte

Telefon: +420 371 108 284


Kontaktní formulářNajdete nás na adrese:

Ke Karlovu 1099/21, 301 00 Plzeň
Zobrazit na mapě