O nás

O nás

Jsme česká rodinná společnost s mnohaletou tradicí, zabývající se od roku 1993 zpracováním recyklovaného kabelového PVC. Naše sídlo a výrobu naleznete v západočeské metropoli –  Plzni, kde 7 dní v týdnu, 24 hodin denně vyrábíme široké portfolio výrobků s ještě širší možností jejich využití.

Všechny výrobky jsou vyrobeny z recyklovaného kabelového PVC, které pro společnost Replast zpracovává a dováží její sesterská společnost Recyklo.

Každý den se na výrobu spotřebuje 27 t recyklovaného PVC. Kdybychom sečetli délku kabelů, z nichž je získán materiál pro roční spotřebu, dosáhli bychom délky přes 60 tis. km kabelů, což znamená, že bychom tímto kabelem 1,5x obtočili celou zeměkouli!

Toto číslo činí z firmy Replast největšího zpracovatele kabelového PVC na světě!

Produkty a služby

Jednu z největších kategorií portfolia tvoří podlahové desky. Ty se vyrábí ve 2 velikostech, 3 různých výškách, 11 designech povrchu, se 3 různými systémy spojování.

Jejich fyzikální a chemické vlastnosti zcela odpovídají charakteristice PVC, a proto jsou skvělým tepelným izolantem, nesnadno hořlavé, protiskluzové a chemicky stálé.

Díky všem těmto vlastnostem lze desky využít jak pro vnitřní, tak i vnější účely. Jsou vhodné do výrobních hal, skladů, dílen, na zimní stadiony, pro zemědělské a chovatelské účely, ale také pro kulturní a sportovní eventy.

Neméně důležitou kategorii představují komponenty pro dopravní značení, které zahrnují vedle podstavců pod značky také vodící prahy, carstopy, zpomalovací prahy či obrubníky.

Celou škálu portfolia doplňují produkty, jakými jsou poklopy, podkládací kostky, kabelové mosty a chráničky, či pontonové desky.

Našim zákazníkům nabízíme vedle poradenství také pokládku a instalaci všech našich produktů.

Ocenění, ekologie a normy

O kvalitě výrobků Replast svědčí především spokojenost zákazníků po celém světě, která je pro nás tím nejdůležitějším měřítkem, ale dokazují ji i významná ocenění ve všech oblastech, do kterých naše výrobky dodáváme. Jako příklad můžeme uvést ceny Grand Prix z mezinárodních výstav jako „ZLATÝ KŮŇ, EKO CITY, FOR ARCH, FOR WASTE, EURO TRAFFIC atd. Více o oceněních najdete v sekci „OCENĚNÍ“.

Své postoje k ekologii vyjadřujeme nejen zpracováváním 100 % recyklovaného materiálu, ale také čerpáním „ZELENÉ ENERGIE“, čímž i svojí troškou přispíváme k nápravě věcí, jež byly v minulosti zanedbány.

Vedle ekologických principů se všechny naše činnosti řídí také systémovými normami ISO 9001:2008.

Vývoj

Dosud nevyčerpaný potenciál tak všestranného materiálu, jakým recyklované kabelové PVC bezesporu je, nám dává prostor pro další vývoj a nalézaní možností jeho využití. Největší inspirací jste pro nás Vy – zákazníci. Vaše přání a požadavky nás ženou kupředu a za to jsme Vám velmi vděčni.

Děkujeme a těšíme se na naši spolupráci.

 

Dotační projekty

Projekt spolufinancovaný Evropskou unií.

Název projektu: Výstavba FVE společnosti REPLAST PRODUKT, spol. s r.o.

Popis projektu: Cílem projektu je instalace nové fotovoltaické elektrárny o výkonu 18,2 kWp pro vlastní spotřebu žadatele REPLAST PRODUKT, spol. s r.o. Realizací projektu byla navýšena výroba elektrické energie z obnovitelných zdrojů v rámci ČR.

Projekt byl podpořen z finančních prostředků EU.

Realizace projektu: 2022-2023

Registrační číslo projektu: CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0002405

Celková investice projektu: 572 tis. Kč

Povinná publicita_FVE REPLAST

Kontaktujte nás

Napište nám mail nebo nám zavolejte

Telefon: +420 371 108 284


Kontaktní formulářNajdete nás na adrese:

Ke Karlovu 1099/21, 301 00 Plzeň
Zobrazit na mapě